Elektrický kontrabas NS DESIGN

OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU, POLSKO, UKRAJINU, MAĎARSKO, RUMUNSKO, BULHARSKO, ZEMĚ BÝVALÉ JUGOSLÁVIE, ESTONSKO, LOTYŠSKO, LITVU

NS Design CR elektrický kontrabas

Elektrické kontrabasy NS CR (design Ned Steinberger), jsou dostupné v mnoha modifikacích a výběrovým příslušenstvím. Nástroje produkují delikátní a přesné tóny stejně jako u akustických modelů, ale zároveň vytváří vzrušující nový zvuk skrz inovativní piezo snímačový systém Polar™.

K elektrickým nástrojům NS CR, ale také NS NXT, se nabízí řada zaměnitelných podpůrných systémů přinášejícíh nové obzory a netušené možnosti. Plně nastavitelný stojan (trojnožka) NS CR Tripod Stand pro využití hry vsedě i vestoje. Důvtipný systém Boomerang Strap System a Frame Strap System umožňují plnou mobilitu během koncertního vystoupení. Konvenční opěrný bodec  Bass End Pin Stand poskytuje tradiční kontrabasovou polohu.

NS Design NXTa elektrický kontrabas

Elektrický kontrabas NXTa s aktivním výstupem. Zvuk je odvislý od piezo snímače Polar™ Pickup System. NXTa nástroje mají společný klasický design korpusu, ergonomiku a společný opěrný systém (stojany a držáky) použitelné pro EU, CR i WAV nástroje. Dostupné jsou 4- a 5-strunné modely. Vyrobeno v České republice.

Arco a Pizzicato techniky mají téměř neomezený zvukový potenciál. Praktický přepínač umožňuje volbu hry v tradičním arco režimu nebo v prstové technice pizzicato.

NS Design WAV Double Bass

Obnovená řada cenově dostupných kontrabasů WAV, Zahrnuje typický design NS a dodává se včetně kvalitního zvukového systému piezo Polar.

Elektrický kontrabas


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.