NS DESIGN Baskytary

OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU, NĚMECKO, RAKOUSKO, ŠVÝCARSKO, POLSKO, UKRAJINU, MAĎARSKO, RUMUNSKO, BULHARSKO, ZEMĚ BÝVALÉ JUGOSLÁVIE, ESTONSKO, LOTYŠSKO, LITVU - HLEDÁME DEALERY - KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM E-MAILEM: EEDISTRIBUTION@SEZNAM.CZ

Elektrická baskytara NS RADIUS pokračuje v tradici bezhlavého desénu, který vyvinul a poprvé uvedl na trh Ned Steinberger. Baskytara NS RADIUS přináší zcela novou úroveň hry, skvělou hratelnost a novou estetickou výzvu. Integrovaný zvukový systém tvořený magnetickými snímači a piezo kobylkovým snímačem rozšiřují tónovou paletu a dodávají neuvěřitelně mocné hluboké tóny a vyjímečné vysoké tóny a čistotu zvuku. Expresivní dynamika dělá z baskytary NS RADIUS jednu z nejuniverzálnějších baskytar na současném trhu hudebních nástrojů. Celkově baskytara NS RADIUS udává nový dezénový pohled, moderní zakřivení korpusu a skvělé pohodlí během hry.

Patentovaný vydutý korpus s rozdílným radiusem na přední a zadní straně. Tím je dosaženo vynikajícího přilnavého kontaktu těla a nástroje a tudíž i skvělé stability při hraní. Bezhlavý design poskytuje skvělý balance nástroje, kytara nepřepadá za krkem. Moderní samozamykcí ladicí struník (patentovaný) s přesným laděním a prakticky rychlou výměnou strun.

Baskytara NS RADIUS se dodává ve dvou provedeních: NS CR RADIUS a NS WAV RADIUS.

72dpi-front-angle-wav5-bg-mwh-w72dpi-front-angle-wav5-bg-mcr-w

Recenze baskytary NS CR Radius v angličtině

Recenze baskytary NS WAV Radius v angličtině