NXT4a RADIUS BASS GUITAR

Přístup Neda Steinbergera k Radius baskytaře, stejně jako k ostatním nástrojům z jeho dílny, bylo zvážení každého aspektu basové kytary a tvorba inovativního modelu přinášejícího úžasný fyzický komfort a vyjímečný výkon a použitelnost. Nová baskytara NXTa přináší ruku v ruce vynikající ergonomii bezhlavého krku a ergonomii korpusu, samozamykací ladící systém, zakázkový NS/EMG™ snímače, volume-volume-tone, a "battery-free" duální elektroniku (aktiv/pasiv) vyráběnou špičkovou firmou v oboru Mi-Si™.

K dostání s pražcovaným nebo bezpražcovým krkem, 4 strunný model - NXT4a. Vyrábí se v kytarové továrně NBE Corp. v Hořovicích v ČR. Barvy: satin black nebo satin sunburst.

Popis

NXTa Radius Krk
Šroubovaný javorový krk, bez klasické hlavice, má 24 pražců, menzuru 86 cm a dobře známý radius krku 15".  Hliníková černá kotva pro pohodlné uchycení strun na konci krku. V krku zabudovaný ocelový dvojzvratný svorník pro pevnost a stabilitu přesné nastavení průhybu krku. 

NS Dvojradiální™ Tělo
Konkávní profil zadní strany korpusu poskytuje pocit komfortu a stability při dotyku s tělem. Přední strana korpusu má více zakřivený top pro pohodlnou orientaci pro pravou ruku. Výkroje u krku ulehčují příštu k vyšším pražcům.

Dokonale vyvážený nástroj s hmotností 3,5 kg.

Duální Mód (Aktivní/Pasivní) výkonná elektronika
Zakázkově vyráběné magnetické snímače NS/EMG Radius. Ovládaní přes klasickou kombinaci Volume-Volume-Tone. Tónová clona je push-pull pro výběr aktivního nebo pasivního módu. Aktivní mód má bezbateriový koncept, kdy je elektronika napájena z nabíjecího kondenzátoru. Přiloženou nabíječkou se konenzátor nabije za cca 60 vteřin a napájení vydrží po dobu až 16 hodin hry.

Patentovaný samozamykací ladicí systém
Rychlá a jednoduchá výměna strun. Samozamykací systém a přesné a rychlé ladění. Umístění ladícího systému je na korpusu.

Kobylka a sedlo
Kobylka a sedlo jsou vyrobeny z hliníku, kobylka má černý eloxovaný povrch. Kobylka se sedlem jsou plně nastavitelné.

Textilní pouzdro
Baskytara RADIUS NXTa se dodává s textilním polstrovaným pouzdrem.

  • Aktivní mód napájený nabíjecím kondenzátorem
  • Struny - D’Addario EXL170 Nickel Round Wound
  • Příručka uživatele a nářadí

Průvodce výměnou strun a laděním.

Rozměry: NXT4a  
Celková délka 41.5" (105 cm)  
Délka korpusu 20.8" (526 cm)  
Menzura 34" (86 cm)  
Radius krku 15" (37,95 cm)  
Hmotnost 7.8lbs (3,5 kg)  
Rozteč kobylky 18 mm  
Šířka pražce 1.60" (4 cm)  
Šířka na 12.pr. 2.19" (5,54 cm)  

NXT4a RADIUS BASS GUITAR