NS DESIGN Housle

OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE PRO TYTO ZEMĚ: ČESKO / SLOVENSKO / NĚMECKO / RAKOUSKO / ŠVÝCARSKO / POLSKO / UKRAJINA / MAĎARSKO / RUMUNSKO / BULHARSKO / SLOVINSKO / CHORVATSKO / SRBSKO / MAKEDONIE / ČERNÁ HORA / ESTONSKO / LOTYŠSKO / LITVA

HLEDÁME DEALERY - KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM E-MAILEM: EEDISTRIBUTION@SEZNAM.CZ

OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU, POLSKO, UKRAJINU, MAĎARSKO, RUMUNSKO, BULHARSKO, ZEMĚ BÝVALÉ JUGOSLÁVIE, ESTONSKO, LOTYŠSKO, LITVU

NS Design elektrické housle CR Electric Violin Series, 4- a 5-strunné provedení, s bezpražcovým nebo pražcovaným hmatníkem, prémiové elektrické housle vyčnívající nad ostatní modely současného trhu hudebních nástrojů. Vyrobeno v České republice.

NS Design elektrické housle NXTa Electric Violin Series, s novou aktivní elektronikou NXTa, 4- a 5-strunné modely, s bezpražcovým nebo pražcovaným hmatníkem. Nástroje ztělesňují fyzickou eleganci, báječně jednoduchou hru a úžasný tón. Vyrobeno v České republice.

NS Design elektrické housle WAV Electric Violin Series, dokonalé elektrické housle pro každého houslistu, zajímajícího se o amplifikované nebo elektronické vystoupení. Plný a přirozený tón, vyjímečné pohodlí a sofistikovaný design. Vyrobeno v České republice.

NS Design housle na YouTube 

Elektrické housle


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.