CR4M DOUBLE BASS

NS CR4M Double Bass - 4-strunný, zabudovaný směrový piezo snímač Polar, magnetické snímače EMG, aktivní elektronika EMG, trim potenciometry, javorový krk a korpus, hmatník z moderního kompozitového materiálu, struny NS/D´Addario E-A-D-G, včetně stojanu CR Tripod a pouzdra CR Gigbag.

SPECIFIKACE:

DÉLKA: 132 cm (52")

HMOTNOST: 4.8 kg (10.5 lbs.)

DÉLKA MENZURY: 106 cm (41.73")

STRUNY: NS/D´Addario E-A-D-G, NSFW610.

KONSTRUKCE: Krk a korpus z masivního javoru, fládrovaný javorový top.

BARVA: Tradiční ambrová barva, matný povrch.

HMATNÍK: Asymetrický průhyb krku pro dokonalý dohmat, kaskádovitě uspořádané tónové orientační značky; šířka na sedlovém pražci; 43.1mm (1.7"); maximální šířka 89.0mm (3.5").

KOBYLKA: Ručně vyrobená, materiál černý fenolak; radius: 7.9cm (3.1"), rozteč strun: 81mm (3.19").

SEDLOVÝ PRAŽEC: Makasarský eben; radius: 7.9cm (3.1"); rozteč strun: 30mm (1.19").

KOBYLKOVÝ SNÍMAČ: Směrový piezo snímač PolarTM , zabudovaný v kobylce. Dle nastavení snímačového ovladače reaguje piezo snímač na rozdílné vibrace strun při smyčcové nebo prstové hře.

MAGNETICKÉ SNÍMAČE: Nízkoimpedační EMG™ magnetické snímače s neodymiovými magnety, individuální cívka pro každou strunu. Snímače jsou nastavitelné na výšku. Magnetické snímače produkují hladký pizzicato tón odlišný od zvuku elektrické baskytary. Magnetické snímače se nedoporučují pro hru smyčcem.

AKTIVNÍ ELEKTRONIKA: 18-voltová aktivní elektronika, od firmy EMG, USA, výstup mono.

OVLÁDAČE: (odshora dolu)

-Hlasitost

-Směšovač - nahoru - magnetické snímače / dolu - piezo snímač / střed - oba snímače

-Směšovač - nahoru - pizzicato technika / dolu - arco technika / střed - oba režimy

-Melodický ekvalizér

-Basový ekvalizér

SVORNÍK: Dvojzvratný svorník přístupný u sedlového pražce, imbus klíč je součástí dodávky.

LADICÍ MECHANIKY: Schaller, SRN. Točivý poměr 20:1, mechaniky se zapouzdřenými převody, černá barva.

STRUNY: Kontrabasy NS CR4M jsou plně kompatibilní s většinou standartních kontrabasových strun. Od výrobce se nástroje dodávají se strunami NS/D'Addario, nerezové, opředené plochou strunou.

STOJAN CR TRIPOD (trojnožka): Součást dodávky, ocelový, černý, plně nastavitelný, samostojný design. Hmotnost: 3.2 kg (7 lbs.)

OSTATNÍ OPĚRNÉ SYSTÉMY: Kontrabasy CR4M jsou kompatibilní s ostatními NS systémy: bodec CR Bass End Pin Stand, ramenní závěs Shoulder Strap System (Frame Strap).

POUZDRO: Polstrované tubusové pouzdro s rukojeí, ramenním řemenem a úložnými kapsami, včetně kapsy pro stojan CR Tripod nebo bodec CR Bass End Pin. Délka: 137 cm (54"); průměr 18 cm (7"). Pouzdro je možné vložit do úložných prostorů v kabinách komerčních letadel.

Ns-design-cr-series-double-bass-owners-manual