NXT4a DOUBLE BASS

NS NXT4a Double Bass Satin Black - 4-strunný, piezo snímač Polar, aktivní elektronika s nabíjecím kondenzátorem, 230V nabíječka součástí dodávky, hlasitost, tónová clona/push-pull potenciometr pro přepínání aktivního/pasivního režimu,2-polohový přepínač Arco/Pizzicato, NXT Tripod Stand, NXT Gig Bag, Satin Black

NS NXT4a Double Bass Satin Sunburst - 4-strunný, piezo snímač Polar, aktivní elektronika s nabíjecím kondenzátorem, 230V nabíječka součástí dodávky, hlasitost, tónová clona/push-pull potenciometr pro přepínání aktivního/pasivního režimu,2-polohový přepínač Arco/Pizzicato, NXT Tripod Stand, NXT Gig Bag, Satin Sunburst

SPECIFIKACE:

DÉLKA: 132 cm

ŠÍŘKA: 15 cm

SÍLA: 10 cm

HMOTNOST: 4.8 kg

MENZURA: 106 cm

STRUNY:  NS/D´Addario, E-A-D-G

KORPUS/KRK: masivní javor, fládrovaný javorový top v barvě Sunburst. Černá barva bez fládrovaného topu.

HMATNÍK: Moderní kompozitový materiál Richlite, asymetricky stupňovaný pro dokonalý prstoklad, s kaskádovitě uspořádanými značkami.

SVORNÍK: jednozvratný, seřizování u sedlového pražce.

LADICÍ MECHANIKY: 12:1 točivý moment, zapouzdřený mechanismum, černé.

KOBYLKOVÝ SNÍMAČ: Směrový piezo snímač PolarTM , zabudovaný v kobylce. Dle nastavení snímačového ovladače reaguje piezo snímač na rozdílné vibrace strun při smyčcové nebo prstové hře.

DUÁLNÍ ELEKTRONICKÝ VÝSTUP: Nová elektronika s duálním výstupem poskytuje zvukový komfort a praktičnost a posouvá výkon nástrojů série NXTa do vyšší hudební úrovně.

AKTIVNÍ MÓD: Zapíná se vytažením push-pull potenciometru. Aktivní režim je napájen zabudovaným kondenzátorem, který se dobíjí přiloženou nabíječkou. Zapnutím nabíječky a zapojením do nástroje na 1 minutu vydrží kondenzátor napájet aktivní režim až po dobu 16 hodin hry. Nástroj je pak možné zapojit do jakéhokoli přístroje, bez nutnosti použít zesilovač nebo reprobox. Čistý a bezztrátový výstup signálu přináší plné zvukové spektrum. Základ každého tónu zůstává čistý a silný, dokonce i s dlouhými kabely.

PASIVNÍ MÓD: Nástroje série NXTa v pasivním režimu hrají po zapnutí do reproboxu nebo zesilovače. Tento pasivní mód je identický s předešlou sérií NXT.

EKOLOGICKÝ PROVOZ: Nástroje NXTa nevyžadují použití baterie. Odpadají náklady na nákup a ekologickou likvidaci baterie a zvyšuje se tím ochrana životního prostředí.

VÝBAVA: Samostojný stojan trojnožka (NXT/WAV Tripod Stand) a polstrované tubusové textilní pouzdro

KOMPATIBILNÍ OPĚRNÉ SYSTÉMY:

- stojan trojnožka (CR Tripod Stand)

- stojan bodec (CR Bass End Pin Stand)

- ramenní závěs (CR Shoulder Strap)

Ns-design-nxta-double-bass-owners-manual