WAV5c OMNI BASS

WAV5c OMNI BASS AMBERBURST GLOSS - 5-strunný, snímačový systém Polar piezo, pasivní elektronika, hlasitost a tónová clona, přepínač pro Arco a Pizzicato, javorový krk a korpus,hmatník z materiálu Coform, D´Addario baskytarové struny EADG nebo BEAD, včetně držáku CR Boomerang Strap a textilního pouzdra Omni Bas Gigbag.

WAV5c OMNI BASS TRANS BLACK GLOSS - 5-strunný, snímačový systém Polar piezo, pasivní elektronika, hlasitost a tónová clona, přepínač pro Arco a Pizzicato, javorový krk a korpus,hmatník z materiálu Coform, D´Addario baskytarové struny EADG nebo BEAD, včetně držáku CR Boomerang Strap a textilního pouzdra Omni Bas Gigbag.

WAV5c OMNI BASS TRANS RED GLOSS - 5-strunný, snímačový systém Polar piezo, pasivní elektronika, hlasitost a tónová clona, přepínač pro Arco a Pizzicato, javorový krk a korpus,hmatník z materiálu Coform, D´Addario baskytarové struny EADG nebo BEAD, včetně držáku CR Boomerang Strap a textilního pouzdra Omni Bas Gigbag.

Specifikace

HMOTNOST: WAV4 - 3.2 kg (7 lbs.); WAV5 – 3.23 kg (7.2 lbs.).

MENZURA: 86 cm (34")

STRUNY: 4 struny EADG (standard). Nástroj Omni Bass může být nalazen do kvint, které umožňuje přirozený violoncellový prstoklad se zvýšený basový rozsah: struny CGDA (hluboké C - vysoké A) - 4-strunný, nebo CGDAE (hluboké C - vysoké E) - 5-strunný.

TĚLO/KRK: Masivní rovnoletý javor. Fládrovaný javorový top. Lesklé barvy: Amberburst, Trans Red a Trans Black.

HMATNÍK: Materiál Coform. Asymetrický radius hmatníku pro pohodlné hraní baskytarových technik i pro smyčcovou hru, kaskádovitě uspořádané značky.

TransRadius PROFIL: Profil u sedlového pražce 9-1/4", na konci hmatníku (u těla) 2".

SVORNÍK: Dvojzvratný svorník, přístupný od hlavice.

LADICÍ MECHANIKA: Točivý poměr 12:1, plně zapouzdřené mechaniky s převodem, černé.

KOBYLKOVÝ SNÍMAČ: Polar™ směrový piezo snímač reagující vibrace strun způsobené smyčcem nebo prsty rozdílně. Snímač rozlišuje vertikální vibrace (dlouhý sustain - jako elektrická baskytara) a příčné vibrace (dynamická hra smyčcem a perkusivní zvuk).

ELEKTRONIKA & OVLÁDÁNÍ: Pasivní obvod s vysokou impedancí, provoz bez baterie. Hlasitost a tónová clona, přepínač pro Arco a Pizzicato.

Dodává se s textilním pouzdrem NXT Gig Bag a závěsným řemenem Boomerang Strap.

WAV5c OMNI BASS