Frame Strap System

Frame Strap System (Ramenní závěs s opěrkou pro tělo)

Opěrný systém "Frame Strap System", česky "Ramenní závěs s opěrkou pro tělo), je jedinečným výrobkem z tvůrčí dílny Neda Steinbergera, známého designéra hudebních nástrojů a vynálezce patentovaného konceptu krku bez hlavice pro mechaniky. Tento ramenní závěs garantuje plnou mobilitu a novou zkušenost během vystoupení. Svoboda plného pohybu pro cellisty a basisty se stává realitou. "Postroj" se pomocí řemene natáhne přes ramena jako kytarový řemen, ale zároveň je zachována vzdálenost nástroje od těla, a tím dosažena ideální poloha pro hru na smyčcový nástroj.

Lehká dřevěná konstrukce je dokonale pevná díky lepeným vrstvám dřevěné dýhy. Systém má tři kontaktní body což udává neoddiskutovatelnou stabilitu a komfort.

Systém je možné nastavit na výšku i do stran a tím dosáhnout dokonalou a individuální herní vertikální polohu.

Šroubem s křídlovou maticí je nástroj pevně uchycen ke konstrukci. Celá konstrukce udrží pohodlně a bezpečně také elektrický kontrabas NS.

Prakticky všechny tradiční techniky jsou možné. Krk je nakloněný dozadu směrem k rameni, ale korpus zůstává v pohodlné pozici od těla hudebníka. Tím je dosažen vyníkající přístup k nástroji, ať již při hře smyčcem nebo prsty.

Ručně vyráběný v České republice.

Frame Strap System (Ramenní závěs s opěrkou pro tělo)