NS DESIGN Violoncello

 

OFICIÁLNÍ DISTRIBUCE PRO TYTO ZEMĚ: ČESKO / SLOVENSKO / NĚMECKO / RAKOUSKO / ŠVÝCARSKO / POLSKO / UKRAJINA / MAĎARSKO / RUMUNSKO / BULHARSKO / SLOVINSKO / CHORVATSKO / SRBSKO / MAKEDONIE / ČERNÁ HORA / ESTONSKO / LOTYŠSKO / LITVA

HLEDÁME DEALERY - KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM E-MAILEM: EEDISTRIBUTION@SEZNAM.CZ

 

NS Design CR elektrické violoncello

Elektrické violoncello NS CR (design Ned Steinberger), je nevšedním hudebním nástrojem, který se dodává verzi se 4, 5 a 6 strunami. Nástroj produkuje delikátní a přesné tóny stejně jako u akustických modelů, ale zároveň vytváří vzrušující nové zvuky skrz inovativní piezo snímačový systém Polar™.

K elektrickým nástrojům NS CR, ale také NS NXT, se nabízí řada zaměnitelných podpůrných systémů přinášejícíh nové obzory a netušené možnosti. Plně nastavitelný stojan (trojnožka) NS CR Tripod Stand pro využití hry vsedě i vestoje. Důvtipný systém Boomerang Strap System a Frame Strap System umožňují plnou mobilitu během koncertního vystoupení. Konvenční opěrný bodec Cello End Pin Stand poskytuje tradiční herní polohu vsedě.

NS Design NXTa Cello

NXTa Active Series Cello, elektrické cello s aktivním výstupem, 4- a 5-strunné modely, v barvách černý mat a sunburst mat, s bezpražcovým nebo pražcovaným hmatníkem, Vyrobeno v České republice.

Čistě elektrický hudební nástroj se zabudovaným piezo snímačem, elektronikou s aktivním i pasivním režimem, bezbateriový provoz, nabíječka napájecího kondenzátoru součástí dodávky. Asymetrický hmatník pro eliminaci vlčích tónů. Elektrický nástroj bez efektu rušivého feedbacku. 100% zvukového výstupu přichází od snímače, a proto jsou elektronické efekty během vystoupení jednoduchá a efektivnější než u ozvučeného akustického cella..

NS Design WAVc Electric Cello NOVINKA

Pro cellisty odvažující se vstoupit do světa elektricky ozvučeného violoncella. Nástroj WAVc Cello nabízí kombinaci vyzkoušeného designu, spolehlivého výkonu a dostupné ceny, která překonává jakýkoli jiný nástroj v této třídě. Lehký a kompaktní elektrický nástroj WAVc cello přináší radost z cestování. Z hlediska vlastností a výkonu však tento nástroj není vůbec odlehčený. Věrný tradici NS Design, zaujme WAVc cello podstatou akustického zvuku a zároveň otevře vzrušující rozsah nových zvukových možností. It’s a pleasure to play!
WAV4c - 4-strunné cello - struny CGDA | WAV5c - 5-strunné cello - struny FCGDA

NS Design violoncello na  YouTube

Elektrické violoncello