NXT5a CELLO

NXT5a Cello - Satin Black - elektrické violoncello, 5-strunné, s piezo snímačem Polar™ Piezo, aktivní elektronika s nabíjecím kondenzátorem, 230V nabíječka součástí dodávky, 2-polohový přepínač arco-pizzicato mód, zapouzdřené ladicí mechaniky, hmatník Richlite, struny NS/ D´Addario CGDA a hluboké F, NS pouzdro, NS Tripod Stand (trojnožka), kompatibilní s bodcem NS Cello End Pin Stand (NS CEPS)

NXT5a Cello - Satin Sunburst - elektrické violoncello, 5-strunné, s piezo snímačem Polar™ Piezo, aktivní elektronika s nabíjecím kondenzátorem, 230V nabíječka součástí dodávky, 2-polohový přepínač arco-pizzicato mód, zapouzdřené ladicí mechaniky, hmatník Richlite, struny NS/ D´Addario CGDA a hluboké F, NS pouzdro, NS Tripod Stand (trojnožka), kompatibilní s bodcem NS Cello End Pin Stand (NS CEPS)

NXT5a Cello Fretted - Satin Black - elektrické violoncello, 5-strunné, s piezo snímačem Polar™ Piezo, aktivní elektronika s nabíjecím kondenzátorem, 230V nabíječka součástí dodávky, 2-polohový přepínač arco-pizzicato mód, zapouzdřené ladicí mechaniky, pražcovaný hmatník Richlite, struny NS/ D´Addario CGDA a hluboké F, NS pouzdro, NS Tripod Stand (trojnožka), kompatibilní s bodcem NS Cello End Pin Stand (NS CEPS)

NXT5a Cello Fretted - Satin Sunburst - elektrické violoncello, 5-strunné, s piezo snímačem Polar™ Piezo, aktivní elektronika s nabíjecím kondenzátorem, 230V nabíječka součástí dodávky, 2-polohový přepínač arco-pizzicato mód, zapouzdřené ladicí mechaniky, pražcovaný hmatník Richlite, struny NS/ D´Addario CGDA a hluboké F, NS pouzdro, NS Tripod Stand (trojnožka), kompatibilní s bodcem NS Cello End Pin Stand (NS CEPS)

SPECIFIKACE:

Délka: 94.2 cm (37")

Šířka: 13.9 cm (5.5")

Síla: 9.4 cm (3.7")

Hmotnost:
4-strunné: 1.9 kg (4.1 lbs.)
5-strunné: 1.9 kg (4.2 lbs.)

Menzura: 69.5 cm (27.36"")

Korpus/krk: masivní javor, fládrovaný javorový top v barvě Sunburst, mosazná referenční značka na zadní straně krku.

Hmatník: Asymetrický, se značkami.

Svorník: jednozvratný

Ladicí mechaniky: 12:1 moment, zapouzdřené, černé.

POLAR piezo snímač: patentovaný snímačový systém Polar™, smérový snímač reagující na rozdílné vibrace strun při hraní smyčcem nebo prsty, dvoupolohový přepínač pro polohy arco/pizzicato

AKTIVNÍ/PASIVNÍ OBVOD - Nová duální elektronika se dvěma výstupy - aktivní nebo pasivní mód přináší nový komfort a praktičnost a posunuje kvalitu nástrojů série NXT na vyšší úroveň.

AKTIVNÍ MÓD - hudební nástroj NXTa se zapojí do elektrické sítě pomocí dodávané nabíječky, která nabije zabudovaný kondenzátor. Stačí 1 minuta a aktivní obvod vydrží až 16 hodin hraní. NXTa nástroj je potom možné zapojit do jakéhokoliv přístroje. Díky plně frekvenčnímu spektru nástroje nedochází ke ztrátě signálu a tím jsou zachovány základy tónů, které zůstávají silné a čisté, dokonce i s připojením přes dlouhé kabely. Aktivní mód se aktivuje vytažením knoflíku tónové clony.

PASIVNÍ MÓD - V tomto módu je možné zapojit nástroj do jakéhokoliv zesilovače s vysokoimpedačním vstupem. Pasivní mód poskytuje stejné zvukové vlastnosti jako nástroje z původní série NXT.

EKOLOGICKÁ ELEKTRONIKA - NXTa nástroje nevyžadují baterii. Bezbateriová funkce přináší úspory životnímu prostředí.

Kompatibilní opěrné systémy:

- nastavitelný stojan NS Tripod (trojnožka)

- volitelný cellový bodec NS Cello End Pin Stand

- volitelný ramenní závěs NS Shoulder Strap (NS Frame Strap)

Pouzdro: nylon, délka 102 cm, rukojeť a ramenní řemen, kapsy pro uložení stojanu NS Tripod a pro ostatní příslušenství

Ns-design-nxta-cello-owners-manual

Ns-design-fretted-cello-and-omni-bass-intonation-instructions

NXT5a CELLO