EURO4LX

Baskytary Euro4LX mají všechny prvky, které dělají značku Spector známou po celé planetě. Extrémně pohodlná basa s dokonale zakulaceným korpusem z evropské olše a s fládrovaným javorem nebo topolovou kořenicí na topu korpusu. 3-dílný javorový krk, 24 pražců, palisandrový hmatník s typickými perleťovými korunkami Spector. Nástroj je vybavený odlehčenou zinkomosaznou kobylkou a sedlovým pražcem, Prémiové snímače od EMG nebo& Bartolini a žádaná aktivní elektronika Spector Tone Pump.
 

Všechny baskytary Spector Euro jsou dostupné se zakázkově vinutými snímači Bartolini. Tyto bezšumové snímače jsou speciálně stavěné pro modely Spector Euro pro otevřený, znělý zvuk a vynikající tónovou artikulaci. Toto klasické párováníThis classic pairing is wired single conductor shielded cable and provides a wide range of tones that are well-suited for nearly any playing style.

Euro4LX Solid White & Euro4 Solid Black (bílý a černý lesk) - masivní javorové tělo, chromový hardware a dostupné pouze s aktivními snímači EMG P/J.

Euro4LX Black Stain Matte - černý hardware, aktivními snímači EMG P/J a elektronika Spector TonePump.

Euro4LX Black Cherry, Poplar Burl (topolová kořenice) Natural Gloss. Natural Matte, Tobacco Sunburst, & Ultra Amber Burst - jsou dostupné ve zlatém hardwaru a zakázkovými snímači Bartolini P/J.

KRK
3-dílný javor, grafitové výztuy uvnitř krku
palisandrový hmatník, perleťové korunky Spector Crown Inlays®
24 pražců, menzura 34", radius hmatníku 16"
šířka na sedlovém pražci 1.64"
 

TĚLO
originální zakulacený tvar korpusu NS
fládrovaný javor (USA) přes evropskou olši, spojeno plátem ořechu                                                     masivní javorový korpus pro barvy Solid Black a Solid White

HARDWARE
zlatý hardware (Chromový hardware s barvou Tobacco Sunburst, Solid White & Solid Black)
zinkomosazná zamykací kobylka s intonačními šrouby
rozteč strun .75"
zamykací rolny Schaller
zinkomosazný sedlový pražec

SNÍMAČE A ELEKTRONIKA
snímač krku EMG P/Bartolini P
snímač u kobylky EMG J/Bartolini J ("SJ" size)
aktivní elektronika Spector TonePump - zabudovaný trim potenciometr
ovládání - 2x hlasitost, treble, bass

STRUNY
D'Addario XL-170 nikl

EURO4LX


Fotogalerie neobsahuje žádnou fotku.

EURO4LX


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie